Галерия

Образователни екскурзии:

Празници:

Образователна екскурзия в ОЦИДЗИ с.Байкал

Със забавни изследователски игри, дейности и много емоции премина посещението в ОЦИДЗИ, с.Байкал и река Дунав на децата от ДГ Щастливо детство, гр.Тръстеник и ДГ „Здравец“-гр Долна Митрополия. За поредна година директорът на общинския център господин Иво Джокин предложи атрактивни занимания за децата. Запознаха се с Червеногушата гъска с играта „В житената нива“, влязоха в ролята на Голямата бяла чапла, хвърляха комети. На брега на река Дунав последваха още интерактивни занимания-работа с компас, откриване на „съкровища“, овладяване умения и навици за безопасно поведение и опазване на околната среда и нейните обитатели, наблюдение с телескоп на ято лебеди!

Приятели на Дунав – 17.10.2023 г

15 септември -откриване на учебна 2023-2024 година

Обучение и възпитание по БДП

Спорт и игри